بازی انفجار سیب بت sibbet بت 90 تک بت بدون فیلتر تخته نرد شرطی وین بت بت 365 تک بت تهران بت معتبرترین سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار معتبر بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار بازی انفجار
آموزش پیش بینی فوتبال

معرفی قانون اعداد کوچک

بدون فیلیتر شکن وارد شوید بدون فیلیتر شکن وارد شوید
Rate this post

تعریف قانون اعداد کوچک


قانون اعداد کوچک یکی از مفیدترین میانبرهای ذهنی است و وقتی شرایط در ابهام قرار دارد، افراد می توانند از آن کمک بگیرند.

این قانون به قماربازانی که به احساسات خود اعتماد می کنند، کمک می کند تا تصمیمات اشتباه کمتری بگیرند.

برخی قماربازان برای خود، قانون های دم دستی و از خودشان ایجاد کرده اند؛ قانون اعداد کوچک، برای این گروه نیز کاملا مفید است و در کاهش اشتباهاتشان کمک خوبی است.

دلیل بسیار محکمی که برای اعتماد به کردن به قانون اعداد کوچک وجود دارد، کامل بودن آن است. اگر نگاهی به تاریخ بیندازید و در مورد قوانین اجدادمان برای گرفتن بهترین تصمیم در شرایط مبهم تحقیق کنید، متوجه قدیمی بودن این روش خواهید شد. دقیقا به همین دلیل است که ما قانون اعداد کوچک را کامل می دانیم و به آن اعتماد داریم.

در این قانون ، کوچکی اعداد چقدر است؟


قانون عددهای کوچک، یک سوگیری شناختی است. در این سوگیری، افراد بر این باورند که مشاهدات نمونه های کوچک، قابل تعمیم و گسترش به نمونه های بزرگ تر نیز هست. گاهی اوقات کوچک می تواند در آن واحد، خیلی هم بزرگ باشد و این مساله ای است که باید به خاطر داشت.

این قانون از جمله قوانینی است که بت بازان ورزشی باید به آن توجه داشته و سعی کنند در جای درست آن را به کار گیرند. عدم داشتن درک واقعی نسبت به این قانون می تواند برای برخی شرط بندی گران تمام شود و مشکلاتی را برای آنها ایجاد کند.

چگونه نمودارهای کوچک و بزرگ را بخوانیم ؟


قانون اعداد کوچک، ممکن است باعث شود که قماربازان نتوانند درک صحیحی از الگوها داشته و دچار خسارت شوند. عدم تعبیر صحیح از بازدهی نمونه های کوچک، می تواند عواقب و خسارت های مالی زیادی را برای فرد به دنبال بیاورد. گرچه زنجیره های کوتاه، نشان دهنده زنجیره های بلند در یک نمودار هستند، اما باید این موضوع را نیز در نظر داشت که تمام اتفاقاتی که روی نمودار ثبت می شود، از نظر آماری کاملا مستقل به شمار می روند. مثلا برخی بازیکن ها تصور می کنند اگر چند بار بازی کنند، تعداد دفعاتی که توپ های قرمز، مشکی و یا زوج و فرد روی یک خانه قرار می گیرد، برابر خواهد شد؛ کسانی که با این تصور جلو می روند، پولشان را از دست می دهند.

پیشنهاد میکنم مشاهده کنید
آموزش شرطبندی زنجیره‌ایی
بدون فیلیتر شکن وارد شوید بدون فیلیتر شکن وارد شوید
نمایش بیشتر
بدون فیلیتر شکن وارد شوید بدون فیلیتر شکن وارد شوید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا